Skip to content

Lav mad med din tween/teen

Lav mad med din tween/teen

Med fokus på kvalitetstid i køkkenet skal vi lave 1-2 spændende retter pr. gang og hygge, mens vi spiser den mad, vi har lavet. I får opskrifter med hjem, så I kan brillere med jeres nye kundskaber overfor resten af familien. Husk gerne forklæde.

 

Udgifter til råvarer er ca. kr. 150 pr. gang for to personer, som afregnes direkte med underviseren. Prisen inkluderer både voksen og barn. 

 

Har du spørgsmål, er du velkommen til at kontakte underviser Jeanette Lindenskov på jeanettelinden-skov@live.dk.